semihsenturkfan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semih şentürk fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uğur Boral

4 posters
YazarMesaj
emree

emree

Uğur Boral Empty
MesajKonu: Uğur Boral   Uğur Boral I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:54 am

Uğur Boral (d. 14 Nisan 1982)'de Tokat'ın Zile ilçesinde doğdu. 1995 yılında Gaziosmanpaşaspor'da futbola başladı.2000-2001'de Kocaelispor'da oynadı ve Gençlerbirliği'ne transfer oldu. Kiralık oynadığı Ankaraspor'da şampiyonluk yaşadıktan sonra Gençlerbirliği'ne döndü. Gençlerbirliği'nde 2003 (14.Mart.2003) ile 2006 (29.Nisan.2006) yılları arasında toplam 63 resmi maçta 4.234 dakika forma giydi. 10 gol attı. 5 asist yaptı. 14 sarı kart gördü. Gençlerbirliği'nde oynadığı ilk maç; 2002-2003 Sezonu Süper Lig 24. hafta Gençlerbirliği 2-1 Gaziantepspor maçıdır.2006-2007 sezonunun başında Fenerbahçe'ye transfer olmuştur. Halen Fenerbahçe'de sol açık olarak futbol hayatına devam etmektedir. Euro 2008]] için milli takım kadrosuna çağrılmıştır.Uğur Boral, Milli Takım için ilk golünü Euro 2008 yarı finalinde Almanya'ya karşı atmıştır.
http://www.emrebelozoglufan.forum7.biz
Admin
Admin
Admin

Uğur Boral Empty
MesajKonu: Geri: Uğur Boral   Uğur Boral I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 9:00 am

uğur gerçekten çok başarılı bu başarılarının devamı gelmesi dileğiyle Smile paylaşım için sağol...
https://semihsenturkfan.yetkinforum.com
Sevgi

Sevgi

Uğur Boral Empty
MesajKonu: Geri: Uğur Boral   Uğur Boral I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:34 pm

Evet Uğur, çok yetenekli ve başarıları bir futbolcu. Eğer çok çalışırsa ben dahada iyi olacağına inanıyorum. Başarılar Uğur'a.
FB6-0gs

FB6-0gs

Uğur Boral Empty
MesajKonu: Geri: Uğur Boral   Uğur Boral I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:15 am

Evet çok başarılı bir oyuncu fakat kendini biraz daha geliştirsin.(çok azıcık daha)...Fenerbahçeli oyuncuların hepsi iyi ama benim için Uğur,Semih,Gökhan,Volkan'ın yeri ayrı.Onları çok tanımıyorum ama abim gibi seviyorum. pirat Smile What a Face afro

Uğur Boral
1 sayfadaki 1 sayfası