semihsenturkfan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semih şentürk fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bkm mutfak ı tanıyomuyuz

5 posters
YazarMesaj
irem

irem

bkm mutfak ı tanıyomuyuz Empty
MesajKonu: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:16 am

Hani ıssız bir resme bakarken

Hani yılları sayar da insan

Hani gözleri dolar ya birden

İşte öyle bir şey değil de daha çok bir komedi kulübüdür...
14 Şubat 2006 yılında Yılmaz Erdoğan tarafından kurulmuştur. Atolye de eğitim alan çırakların, yazdıkları skeçleri seyirciye sundukları kimi zaman eğlenceli kimi zaman da çok eğlenceli bir alandır..

arkadaşlar siz bu klubun skeçlerini izliyomusunuz ben bu kısmın boş kalmaması için böle bişi düşündüm son zamanların en ii mizah ögretici klubunu tanıyomusunuz
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:20 am

aslında ben tam olarak bilmiyordum çok sağol canım bence gerçekten iyi düşünmüşsün paylaşım için sağol bütün üyeleri buraya bekliyorum!!!
https://semihsenturkfan.yetkinforum.com
irem

irem

MesajKonu: Geri: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:24 am

Admin demiş ki:
aslında ben tam olarak bilmiyordum çok sağol canım bence gerçekten iyi düşünmüşsün paylaşım için sağol bütün üyeleri buraya bekliyorum!!!
rica ederim cnm bende bütün üye arkadaşlarımı bekliyorum bu kulübü bilmeyenler varsada hemen öneriyorum
FB6-0gs

FB6-0gs

MesajKonu: Geri: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 10:26 am

BKM Mutfağı'nı takip ediyorum.Son zamanlarda yayınlanan ve çok tutan fakat ne hikmetse hemen sezon finalini getirdikleri '' Çok Güzel Hareketler Bunlar'' adlı bir programları var.Ben zevkle izliyorum.Daha doğrusu izliyordum.Ama sitesine girip skeçlerini izlemenizi tavsiye ederim. Wink queen
*aslı*

*aslı*

MesajKonu: Geri: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 8:37 pm

Gercekten hepsi birbirinden yetenekLi cok iyi bir grup Smile
http://lindsaylohan.forummum.com/index.htm
fanatikrock
Admin
fanatikrock

MesajKonu: Geri: bkm mutfak ı tanıyomuyuz   bkm mutfak ı tanıyomuyuz I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:26 am

gerçekten çok iyiler.hatta fazlasıyla iyiler.
http://ardaturanfan.forumdayiz.biz/index.php

bkm mutfak ı tanıyomuyuz
1 sayfadaki 1 sayfası