semihsenturkfan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semih şentürk fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rüyalarımızz...

4 posters
YazarMesaj
emree

emree

Rüyalarımızz... Empty
MesajKonu: Rüyalarımızz...   Rüyalarımızz... I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:40 am

arkadaşlar bazen güldüren bazen ağlatan rüyalarınız olmuştur bizlerle paylaşmaya varmısınız ???

ben başlayayım rüyamda Kezman ve amcam çocuk bakıyorlardı bi çocuğu uyutamadılar rüyamda gülemekten ölmüştüm
http://www.emrebelozoglufan.forum7.biz
FB6-0gs

FB6-0gs

Rüyalarımızz... Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarımızz...   Rüyalarımızz... I_icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 2:41 am

Ben de rüyamda ağacın tepesinde bir ev vardı.Eve merdivenle çıkılıyordu.Ben de evin ordayım yukarıya merdivenlerden bir kurt köpeği çıktı. affraid Bana saldırmaya başladı.Babam da beni korumaya çalışırken,köpek babamın bacağını ısırdı. Sonra ben tabi babamı kurtarmaya çalışacağım. pale Elime kalın bir odun aldım.İndirdim köpeğin ensesine ama çok yavaş bir şekilde.Sonra köpek bir an duraksadı.Bana masum masum bakıyor ama ben bana saldırır diye korkuyorum.Sonra şöyle ayağımla itiklemeye çalışıyorum.Ama köpek oynamıyor yerinden.Sanki taştan mübarek. İtiyorum,İtiyorum.Yok köpek kımıldamıyor.
Sonra bir uyanıyorum ayağım duvarda var gücümle itekliyorum duvarı. Laughing tongue pirat

En son FB6-0gs tarafından C.tesi Tem. 12, 2008 6:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

Rüyalarımızz... Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarımızz...   Rüyalarımızz... I_icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:27 am

ben rüyamda türkiyenin almanyaya 3-2 yenileceğini görmüştüm malesef öyle oldu ve inanıyorum benim bir çok rüyam hep gerçek çıkıyor!!
https://semihsenturkfan.yetkinforum.com
irem

irem

Rüyalarımızz... Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarımızz...   Rüyalarımızz... I_icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 5:48 am

bende bu bölüme yazmakta geçiktim ama anlatayım
rüyamda babamı gördüm ben bana gel diyordu fakat gitmedim nedeni bilmiyorum annemin sesiyle uyandım ertesi gün çok büyük bir kaza geçirdim ölümden döndüm babamın beni neden çağırdığını da anlamış oldum böylece rüyadan sonra ağlamadım ama kazadan sonra ağladım sizinle paylaşmak istedim rüyalar hep bir şeyleri anlatır size bir şeylere işarettir

yazılarımıza dikkat!
FB6-0gs

FB6-0gs

Rüyalarımızz... Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarımızz...   Rüyalarımızz... I_icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 6:33 am

Ben bir tane daha anlatayım.
Bir kere rüyamda Fenerbahçeli futbolculardan birkaçı(en önemlileri)gelmişler.Bundan birkaç kişinin haberi var.Haberi olanlardan biri de benim. Fenerbahçeli futbolcuların oldukları odaya gireceğiz.O sıra bir kızla kavga ediyorum Fenerbahçe yüzünden tekme tokat.
Ardından Futbolcuların yanına gidiyorum maç başlamadan önce kadronun fotosunu çekerlerken aldıkları pozisyonda dizilmişler.Ben birinin yanına geçiyorum ama hatırlamıyorum.Uğur Boral'dan şarkı söylemesini istiyorum Volkan'ı da görüyorum,her zamanki gibi artist.(kötü manada değil)Tam Uğur şarkıya başlayacakken rüya orada bitiyor.Her zamanki gibi en güzel yerinde rüyam sona eriyor.

Rüyalarımızz...
1 sayfadaki 1 sayfası